Likovni natječaj "Velikani hrvatske prošlosti"

Sa ponosom objavljujemo rezultate likovnog natječaja "Velikani hrvatske prošlosti" kojeg su uz suglasnost Agencije za odgoj i obrazovanje, organizirali OŠ Grigora Viteza i DV Iskrica.
Motiv ovogodišnjeg natječaja je KRALJ TOMISLAV, a natječaj je predviđen za individualni rad djece vrtićka i rane školske dobi (1.-4. razred).
Na natječaj su pristigla čak 962 rada djece školske dobi i 116 radova djece vrtićke dobi. Zbog iznimno velikog broja kvalitetnih, kreativnih i zanimljivih likovnih radova, stručno je povjerenstvo odlučilo, osim prvo troje nagrađenih u svakoj kategoriji, istaknuti i pohvaliti još 10 autora radova.

U kategoriji likovnih radova djece vrtićke dobi, naša LANA JONKE (4,9g), iz odgojne skupine Kornjače, osvojila je 3. mjesto!!!!
Na svečanom otvaranju izložbe, 01.12.2016. održana je podjela priznanja najuspješnijim autorima i mentorima!

Čestitamo Lani i njenim odgojiteljicama Nataliji Lučić i Dubravki Mikulec na ovom iznimnom uspjehu!!!

Pohvaljujemo i našu Reu Dmitrović (4,10g), (odgojna skupina Kornjače) čiji je rad uvršten među 10 najboljih radova u kategoriji djece vrtićkog uzrasta!!!