OBAVIJEST O POČETKU RADA VRTIĆA

POŠTOVANI RODITELJI

Molimo vas da pažlljivo pročitate upute o početku rada vrtića koje su donesene od Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.

Link:
UPUTE HZJZ - MJERE ZA POČETAK RADA VRTIĆA

Dječji vrtić Siget pridržavat će se propisanih uputa te u skladu s njima organizirati odgojno obrazovni rad vrtića.

Ukoliko ispunjavate sve uvjete navedene u uputama HZJZ-a, i prijavili ste dolazak djeteta u vrtić od 11.05.2020. molimo vas da ispunite izjavu roditelja te napišete točno vrijeme dolaska i odlaska djeteta iz vrtića.

Link:
IZJAVA RODITELJA

Molimo vas da potpisanu izjavu roditelja  pošaljete na mail vrtića vrtic.siget@zagreb.hr najkasnije do sutra, 06.05.2020.do 9h. Prema navedenom vremenu dolaska formirat će se skupine djece. Djeca će se preuzimati u točno određeno vrijeme i nije moguće dovesti dijete van određenog rasporeda o kojem ćemo vas obavijestiti putem vašeg e-maila. Napominjemo da djeca neće nužno biti u svojim odgojnim skupinama niti sa svojim odgojiteljima.

Svaki dolazak djeteta obavezno je prijaviti barem 2 radna dana prije dolaska djeteta u vrtić na mail vrtic.siget@zagreb.hr