OBAVIJEST RODITELJIMA ZA PRVI DAN VRTIĆA - 01.09.2020.

Poštovani roditelji,

od 01.09.2020. počinje nam nova pedagoška godina. Rad Dječjeg vrtića Siget i dalje organiziramo u skladu s mjerama HZJZ-a. Obzirom na epidemiološku situaciju i velikog broja novoupisane djece nećemo održati roditeljski sastanak za nove roditelje.

Sva djeca čiji su roditelji potpisali ugovor kreću u vrtić od utorka, 01.09.2020. Zadnji dan za potpis ugovora je ponedjeljak, 31.08.2020. Roditelji koji nisu došli potpisati ugovor do navedenog datuma smatrat će se da su odustali od upisa djeteta u vrtić.

Link:
UPUTE HZJZ-a - 24.08.2020.

UPUTE ZA 1. DAN

PONIJETI:

• rezervnu robicu za dijete
  • pelene, vlažne maramice i krema
  • papuče za dijete
  • dudu i bočicu - ako dijete ima (dude trebaju biti na lančiću i pokolpljene)
  • igračku koja se može svakodnevno oprati – kao prijelazni objekt

Roditelji će prije ulaska u skupinu dobiti nazuvke.

Molimo vas da u vrtić dolazite s maskama na licu te prilikom ulaska dezinficirate obuću u dezinfekcijskim barijerama te dezinficirate ruke. Preporuka je da se roditelji što kraće zadržavaju u prostoru vrtića.
Dolazak djece 1. dan bit će raspoređen u manjim skupinama o čemu ćete dobiti obavijest putem maila.

Link:
Prilagodba na vrtić
Mjere zdravstvene zaštite

Dječji vrtić Siget Vama i Vašem djetetu želi puno sreće i uspjeha u prilagodbi na vrtić!

O daljnjim uputama pratite našu web stranicu.