ZOOM sastanak za roditelje novoupisane djece

Poštovani roditelji,

zbog epidemioloških mjera, na žalost nismo u mogućnosti održati roditeljski sastanak za roditelje novoprimljene djece u našem vrtiću.
Kako bi mogli odgovoriti na sva vaša pitanja vezan uz prilagodbu i organizaciji rada vrtića organizirali smo ZOOM roditeljski sastanak koji će se održati u četvrtak u 13h za roditelje čija su djeca rođena 2019., a za sva ostala godišta (2014.-2018.) istog dana u 14h.

Predviđeno vrijeme trajanja ZOOM sastanka: 40 minuta

Otvorite link i u navedeno vrijeme kliknite na link za sastanak. te pričekajte da vas administrator uključi na sastanak.
Tijekom sastanka kliknite MUTE kako bi nam zvuk bio kvalitetniji. Kada želite nešto pitati uključite zvuk.

Roditeljski sastanak je isključivo namjenjen roditeljima čija djeca od 01.09.2020. po prvi puta kreću u vrtić.

Link:
ZOOM - roditelji djece rođene 2019.g - u 13.00h