0. UPISI - 2022.g

Dječji vrtić Siget
Siget 12, Zagreb

OBAVIJEST
RODITELJIMA/SKRBNICIMA O MOGUĆNOSTI PRIJELAZA DJETETA/DJECE U DRUGI GRADSKI DJEČJI VRTIĆ ZA PEDAGOŠKU GODINU 2022./2023.

Roditelji/skrbnici koji imaju upisano dijete/djecu u Dječji vrtić SIGET, a ne odgovara im po mjestu stanovanja, imaju mogućnost prijelaza djeteta/djece u drugi odgovarajući gradski dječji vrtić.

Zainteresirani roditelji/skrbnici pisanu Zamolbu o potrebi prijelaza djeteta/ce u drugi gradski dječji vrtić trebaju predati u razdoblju od 28. ožujka do 1. travnja 2022. godine u dječji vrtić koji dijete/djeca pohađa/ju.

Komisija za upis djece rješavat će zamolbe roditelja/skrbnika u skladu s Pravilnikom o upisu djece i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga u Dječjem vrtiću Siget i kriterijima za prednost pri upisu.

LINK:
ZAMOLBA ZA PRIJELAZ DJETETA U DRUGI VRTIĆ

RAVNATELJICA

Jasna Peklić

2022 Vrtić Siget. Sva prava pridržana.