0. UPISI 2023.

Dječji vrtić Siget
Siget 12, Zagreb

OBAVIJEST

RODITELJIMA/SKRBNICIMA O MOGUĆNOSTI PRIJELAZA DJETETA/DJECEU DRUGI GRADSKI DJEČJI VRTIĆ
                                                         ZA PEDAGOŠKU GODINU 2023./2024.

Roditelji/skrbnici koji imaju upisano dijete/djecu u Dječji vrtić Siget, a ne odgovara im po mjestu stanovanja, imaju mogućnost prijelaza djeteta/djece u drugi odgovarajući gradski dječji vrtić.

Zainteresirani roditelji/skrbnici pisanu Zamolbu o potrebi prijelaza djeteta/ce u drugi gradski dječji vrtić trebaju predati u razdoblju od 20. do 24. ožujka 2023. godine u dječji vrtić koji dijete/djeca pohađa/ju.

Komisija za upis djece rješavat će zamolbe roditelja/skrbnika u skladu s Pravilnikom o upisu djece i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga u Dječjem vrtiću i kriterijima za prednost pri upisu.

Link:
ZAMOLBA ZA PREBAČAJ U DRUGI GRADSKI VRTIĆ

Molimo Vas da zamolbu predate osobno u tajništvo vrtića ili ju potpisanu pošaljete na mail vrtića vrtic.siget@zagreb.hr, najkasnije do 24.03.2023.

RAVNATELJ

Marko Pavlović, mag. psych.