2. MOBILNOST - DUBLIN, IRSKA

TEMA: "THE BEST DIGITAL TOOLS FOR LANGUAGE TEACHERS"

ORGANIZATOR EDUKACIJE: "EUROPASS TEACHER ACADEMY"

Odgojitelji, Goran Dimić i Dino Berović, odradili su našu drugu Erasmus mobilnost koja je održana u Irskoj, u Dublinu, od 08. do 13. siječnja 2024. Odgojitelji su završili tečaj na temu: Najbolji digitalni alati za učitelje i odgojitelje u programu učenja stranog jezika u organizaciji Europass Teacher Academy. Ovaj je tečaj namijenjen za učitelje i odgojitelje koji rade s djecom u programu učenja stranog  jezika te koji žele integrirati obrazovne aplikacije i digitalne alate u svoju metodologiju, prakticirajući najnovije pristupe podučavanju stranog jezika. Odgojitelji su na tečaju naučili o nekim od najprikladnijih obrazovnih aplikacija za poučavanje i učenje jezika. Te su usvojili digitalne alate koji pomažu u razvoju jezičnih vještina djece kroz pripovijedanje priča, glazbu, film i umjetnost.

Ishodi učenja

•      Koristiti različite obrazovne aplikacije prilikom provođenja programa ranog usvajanja stranog jezika
  •      Poznavati najbolje aplikacije za obogaćivanje vokabulara i razumijevanja stranog jezika
  •      Biti u mogućnosti odabrati najprikladnije alate prema potrebama, interesima i mogućnostima djece za usvajanje stranog jezika