Večer matematike u našem vrtiću

U četvrtak, 04. prosinca 2014. u Dječjem vrtiću Siget, održali smo našu 1. Večer matematike. Zahvaljujemo svoj djeci i njihovim roditeljima na sudjelovanju.
Večer matematike posjetilo je ukupno 64-ero djece sa svojim roditeljima, bakama, djedovima i sa svojom braćom i sestrama školarcima.
Ovim događanjem željeli smo razviti pozitivan stav djece prema matematici te pokazati svim sudionicima koliko je matematika lijepa i zabavna.
Organizator Večeri matematike je Hrvatsko matematičko društvo. Naše odgojiteljice, Sanda Smajli, Karmela Popović, Jasna Arko i Suzana Lozo prošle su njihovu edukaciju i vrijedno pripremile mnoštvo matematičkih aktivnosti za našu dječicu. Zahvaljujemo i odgojiteljicama koje su bile od velike pomoći, Mateji Šlogar, Renati Nell Vidatić i pripravnici Nikoli Adžić.
Evo nekoliko slikica kako smo vježbali naše mozgiće kroz zabavan svijet matematike: